Profesyonel ve Eğitimli kadromuz, faaliyet alanlarımızda kullandığımız profesyonel ekipmanlarımız ile Siz müşterilerimizin çözüm ortağı olmaya ve uzun süreli dostluklar kurarak hep birlikte daha mükemmele ulaşmaya çalışmaktayız…

Stüdyo, Doğa, Organizasyon, Okul, Kreş, Ürün, Üretim, Mekan, Gelin Damat, Moda, Özel Davetler, Müzik Grupları, Kokteyl, Açılış, Fuar, Portre, Manken, Sanatçı konuları çalışmalarımız arasındadır.

Teknolojiyi yakından ve sürekli takip ederek müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmeyi amaçlamaktayız. Ulusal ve Uluslararası görsel ve basılı medyayı sürekli takip ederek kendimizi geliştirmekte; sıra dışı çalışmalara imza atmaktayız.

Fotoğraf Çekimlerimiz, Fotoğraf İşleme ve Baskısı konularındaki hassasiyetimiz Siz müşterilerimiz için iyisini değil; daima en ve daha iyisini yapabilmek içindir.


Mutlulukmimarı imzasını attığı her işte titizlikle ve özgün bir tasarım anlayışı ile çalışır. Yenilikçi ve basit tasarımların yanı sıra kimsede olmayan ve sadece size özgü fotoğraflar oluşturmayı hedeflemektedir. Bünyemizde var olan kupa baskısı, t-şört baskısı, albüm tasarımı, website tasarımları ve imza attığımız daha birçok işte rastlayabileceğiniz ilkelerimizden bir tanesi özgünlüktür! Herkesin sahip olduğuna değil kendi değerlerinize ve kalitenize sahip olun diye sürekli çalışıyoruz. Her yıl yeni trendleri takip etmenin yanı sıra bu trendlere neler katılabilir diye sürekli beyin fırtınası yaparak sizlere özgün tasarımlar sunuyoruz.


Mutlulukmimarı yaptığı her tasarımda, oluşturduğu her fotoğrafta estetik anlayıştan ödün vermez, size sunduğumuz her albüm estetik dolu tasarımlar içerir. İster kupa bardak baskılarımız ister t-şört baskılarımız estetik anlayışa sahip ve başka insanlarda olan tasarımlar içermez! Her ürünümüz estetik ve eşsizdir. Herkesin evinde bulunan hemen hemen aynı ölçülere ve özelliklere sahip albümler yerine her sene estetik ve kendimize özgü albüm tasarımları ile sizlere daima en iyisini sunmaktan yanayız.


Oluşturduğumuz her tasarım anlamlı ve belli bir plan içerisinde oluşturulur. Albümlerimizin tasarımları size özgü hazırlanmaktadır. Deklanşöre her bastığımızda anlamlı kareler yakalamayı ve bu kareleri ölümsüzleştirmeyi hedefleriz. Değişik ve herkesin elinde olan tasarımlardan ziyade size özel birşeyler olmalı hayatınızda. Onun için anlam dolu tasarımlarla hayatınıza farklı bakış açıları katmak için burdayız.


Daima seviyeli ve düzenli fotoğraflardan yanayız. Oluşturduğumuz her fotoğraf karesi, her konsept bir anlam ve seviye içerir. Mutluluk Mimarı ekibi olarak sizlere daima yakın ama bir o kadarda seviyeli duruşumuzdan asla taviz vermeyiz.

2013


Öyle bir iş düşünüyorduk ki , o işi yaptığımızda mutlu olacağımız ve aynı zamanda bizimle çalışan insanları da mutlu edecek bir marka oluşturmak istedik. Bu bağlamda markamızın adını “Mutluluk Mimarı” olarak belirledik!

2014


Mutluluk Mimarı, markasına ait logo ve kimlik çalışmaları yapmaya başladık. 2013’ün ağustos ayında çalışmalarımızı bitirerek küçük ama sağlam aynı zamanda yapılan işin kalitesinden ödün vermeden çalışan bir ekip çıktı ortaya!

2015


Fikirlerimizi hayata geçirmeye ve farklı tasarımlara farklı yapımlara imza atmaya başladık! Yaptığımız her işin altına MM imzası atarken yaptığımız işin bizi temsil edeceğini asla aklımızdan çıkarmadık ve daima en iyisini yapmak için çalıştık!

2016


Aynı heyecan ve arzu ile durmadan çalıştık. 2015’in Nisan ayında ufak bir dükkan ile Mutluluk Mimarı ekibini aynı çatı altına topladık, mutlu insanların uğrak mekanı olan işyerimiz bu sıralar yeni sezona hazırlanma heycanı içinde!

Ekip02

Selami ASLAN
Fotoğrafçı | Yönetici
1989 tarihinde, Gümüşhane’de doğdu. Üniversite eğtimini Cumhuriyet Üniversitesi Radyo Tv Yayıncılığı bölümünde tamamladı. Birçok firmada video ve fotoğraf üzerine çalışmalar yaptı. Şu an kelkit foto şirketinde görevini başarı ile sürdürmekte.

Bekir Şahin

Fotoğraf | Tasarım
1998 tarihinde, Sivas’ta doğdu. Lise eğtimini Kongre Lisesi’nde tamamladı. Üniversite eğitimine Cumhuriyet Üniversitesi Gazetecilik bölümünde devam etmekte. Şu an mutluluk mimarı şirketinde fotoğrafcılık görevini başarı ile sürdürmekte.

Ülkü ASLAN
Fotoğraf | Tasarım
1994 tarihinde, Gümüşhane’de doğdu. Üniversite eğtimini Cumhuriyet Üniversitesi Halkla İlişkiler Bölümünü başarılı bir şekilde tamamladı. Şuan Mutluluk Mimarı çatısı altında fotoğrafçılık, tasarım ve marka oluşturma görevini başarı ile sürdürmekte.