Skip to Content

Düğün Fotoğraflarınıza Anlam Katacak Dış Çekim Mekanları

Düğün gününüzde dış mekan çekimi için popüler herkesin kullandığı mekanlara gittiğinizde sıradan hissetme riskiniz olabilir. Elbette harika düğün fotoğrafları için o mekanlara mahkum değilsiniz. Özel hissedeceğiniz, benzersiz fotoğraflara sahip olabileceğiniz, herkesin kullandığından çok farklı dış çekim mekanları da mevcut tabiki. Sivas’ta yaşanan genel sorun mekan seçimi. Sıradan olan bir yere gitmek istemiyor çoğu çiftimiz.

Continue Reading →

Sivas Nişan Hikayesi

Sabahın ilk saatlerinde biraz yorgun biraz heyecanlı ve tabiki endişe dolu bir güne merhaba diyor çiftlerimiz. İlk soluğu kuaför salonunda alıyoruz, ufak bir kahvaltının ardından biz o güzel anları kaydedecek cihazlarımızın ayarlarını yapıyoruz. Gelinimiz, soluk bir yüz, normal taranmış saçlar ve günlük kıyafetler ve artık yorgun düşmüş bir bedenle gelir oturur kuaför koltuğuna…

Continue Reading →

Sivas Kına Gecesi Nikah Nişan Fotoğrafçısı

Gümüş yada bakır taslarda,süslü kına tepsilerinde,kız ile oğlanın birbirlerine olan sevgilerini artırmak için yakılır kınalar… Doğduğu büyüdüğü,her köşesinde bir anısı olan evinin sevgili yavrusu ,şimdi başka bir evin sevgili eşi olacaktır.
Hüznün sevincin heyecanın kırmızı al duvak altında yaşandığı bu geceyi fotoğraflamak bizim için heyecan verici ve güzel bir duygudur…
Evliliğe giden yolda verilen sözler,iki yüzük ile simgelenir…

Continue Reading →

Sivas Düğün Hikayesi

Gelinimiz kendi masalının kül kedisidir önce. Soluk bir yüz, normal taranmış saçlar ve günlük kıyafetler ve artık yorgun düşmüş bir bedenle gelir oturur kuaför masasına… Bir iki saat sonra nasıl bir Prensese dönüşeceğini kendisi tahmin bile edemez, ama biz mutluluk mimarı onun nasıl bir Cindirella’ya dönüşeceğini biliyoruz.

Continue Reading →

Sivas Dış Mekan Düğün Fotoğrafçısı

Yıllar sonra size anı olarak kalacak tek şey fotoğraflarınızdır. Günün ilk saatlerinde kuaförde başlayan düğün klibi çekimlerimiz, dış mekan fotoğraf çekimleriyle devam eder. Mutluluk Mimarı olarak felsefemiz herkesin yaptığını değil, size özel bir klip oluşturmaktır. Şunu çok iyi biliyoruz ki, dış mekanda fotoğraf çekimi esnasında kaydedilen ve sonrasında şans eseri yanyana konulmuş video parçaları bir düğün klibi sayılamaz. Düğün klibinizde size ait birşeyler olmalı, bir senaryo olmalı… İşte biz tam bu noktada sizin en mutlu gününüzde sizlerin mutluluğuna mutluluk katmak için varız.

Continue Reading →

Kapadokya Düğün Hikayesi Çekimleri

Sabahın erken saatlerinde Mutluluk Mimarı ekipleri hazırlıklarına başlıyor, ve soluğu sizin yanınızda yani kuaför salonunda alıyoruz. Hemen salona bir miktar neşe gelsin ve uykumuz dağılsın diye, ferah ve hereketli müzik açmalarını rica ediyoruz. Yüzünğze ufak ufak fırça darbeleri değmeye başladığında, bize kameramızın kayıt tuşuna basarak düğün hikayenizi kaydetmeye başlıyoruz. Hem fotoğraf ekibimiz hem video ekibimiz uzun sürecek günün ilk kayıtlarını tamamladıktan sonra “Ver Elini Kapadokya” diyoruz.

Continue Reading →

Söz Bohçası ve Nişan Bohçası Arasındaki Fark Nedir?

Evlilik uzun, meşakkatli ve heyecanlı bir yol. Bu yolda gerçekleştirmemiz gereken adetlerimiz işin eğlenceli kısmı. Ama bu eğlenceli kısım kimi zaman içinden çıkamadığımız bir karmaşaya dönüşebiliyor. Bu karmaşalardan biri söz ve nişan törenlerinde hazırlanan bohçalar. Sizler için iki bohçayı birbirinden ayıran farkları belirledik.

Söz bohçası çiftler arasında yapılan ilk bohçadır. Söz bohçasını ister gelin – damat arasında isterseniz aileler arasında (anne, baba, kardeş) karşılıklı şekilde hazırlayabilirsiniz. Söz bohçası, nişan bohçasına göre daha çok daha sade ve az maliyetlidir.

Continue Reading →

×
Merhaba, panoramik albüm ve dış mekan çekimleriniz hakkında bilgi alabilir miyim?

Hemen Ara!

SIDE MENU