Hayatınızın en önemli gününde her şeyin kusursuz, eksiksiz olmasını istersiniz elbette! Mutlu bir anı yaşamak yetmez, o anları hatırlatacak bir fotoğraf karesine gerek duyarsınız. Nede olsa bemneyaz gelinliğin için bir peri kızından farkınız yokken; üstelik prensizinizde en şık haliyle yanınızdayken o anları bir fotoğraf karesi ile ölümsüzleştirmek olmazsa olmazdır.

Mutlu Bir An!
Kendi masalınızı yazdığınız o mükemmel günde, hangi masalın içinde olmak isterdiniz? Mutluluk Mimarları sizlerin istek ve arzularına göre hareket eden ve muhteşem konseptler hazırlayarak, sizleri çekim sonrası salona mutlu bir şekilde uğurlar.

Sizi Anlatan Bir Hikaye!

Gelinlik modelinden gelin çiçeğine, damatlıktan o güne özel tüyolara kadar pek çok farklılığı size yansıtmak için uğraş veriyoruz! Mutluluk Mimarı sadece fotoğraflarınızı çekmiyor, tarzınıza uygun bir konsept belirlemenize de yardımcı oluyor.

Mutlu anlarınızın tekrarı yok. Bir kez daha aynı heyecanı, aynı duyguları hissetmeniz maalesef mümkün olmayacak. O halde, profesyonellerle çalışın ve bırakın sizi en iyi yansıtan kareleri çekelim. Mutluluk Mimarı Dijital Fotoğrafçılık gerek kurumsal internet sitesi ve sosyal medya hesapları ile gerekse de ofisimizde sizleri bekliyor olacak.

Misyonumuz

Mutluluk Mimarı olarak yola çıktığımız günden bu yana mutluluğu bir fotoğraf karesine sıkıştırmayı hedefledik. Öyle ki, o fotoğraf karelerine ne zaman baksanız aynı heyecanı ve mutluluğu yeniden yaşayabilmeniz için sürekli çalışıyoruz.

Vizyonumuz

Düğün gününüzde, birbirinden güzel fotoğraf kareleri ile mutluluğunuzu paylaşmaya adayız. En mutlu gülücükler, en aşk dolu bakışlar ile düğün gününüzü ölümsüz kılmak için çaba gösteriyoruz!

2013


Öyle bir iş düşünüyorduk ki , o işi yaptığımızda mutlu olacağımız ve aynı zamanda bizimle çalışan insanları da mutlu edecek bir marka oluşturmak istedik. Bu bağlamda markamızın adını “Mutluluk Mimarı” olarak belirledik!

2014


Mutluluk Mimarı, markasına ait logo ve kimlik çalışmaları yapmaya başladık. 2013’ün ağustos ayında çalışmalarımızı bitirerek küçük ama sağlam aynı zamanda yapılan işin kalitesinden ödün vermeden çalışan bir ekip çıktı ortaya!

2015


Fikirlerimizi hayata geçirmeye ve farklı tasarımlara farklı yapımlara imza atmaya başladık! Yaptığımız her işin altına MM imzası atarken yaptığımız işin bizi temsil edeceğini asla aklımızdan çıkarmadık ve daima en iyisini yapmak için çalıştık!

2016


Aynı heyecan ve arzu ile durmadan çalıştık. 2015’in Nisan ayında ufak bir dükkan ile Mutluluk Mimarı ekibini aynı çatı altına topladık, mutlu insanların uğrak mekanı olan işyerimiz bu sıralar yeni sezona hazırlanma heycanı içinde!