fotograf_baski

Cep telefonunuzla yada fotoğraf makinanızla çektiğiniz fotoğraflarınızı bir albümde toplamaya ne dersiniz? Ailenizin farklı zamanlarda çekilmiş yüzlerce fotoğrafını tek bir albümde toplayıp yıllarca saklamak ve tarihe not düşmek için inanılmaz bir fikir bu! 20 yıl sonra bile evinizin bir köşesinde torunlarınızla bakacağınız binlerce fotoğraf karesi tek albümde!

Mutluluk Seramik Baskı

Sıradan hediyelerden sıkıldıysanız sizin için önereceğimiz çok özel bir hediye var. 2 Fotoğraflı Sihirli Kupa ile şaşkın bakışları aldığınız hediye üzerine çekmekte hiç zorlanmayacaksınız. Sevdikleriniz kişiye özel bu hediyeye bayılacaklar. Bir fincan kahvenin 40 yıl, bir kupa baskının sonsuza kadar hatırı vardır. Dilediğiniz görselden sipariş verebileceğiniz muhteşem kupa bardak,tişört, yastık, suluk gibi hediyelerle gün boyu akılda kalın!Sizin için değerli olan ne varsa üstünüzde taşıyın! Standart yazılardan öteye gidemeyen, kişiye kendini ifade etme şansı vermeyen bir dolu tshirt ve kıyafetle baş başayız. Hemen hemen herkesin, üzerindeki t-şörtü aynı ortamda başka bir kişide daha görmüşlüğü vardır. Bu utancı yıkmak için sizlere, üzerinizde kendinize ait birşeyler taşıma özgürlüğü tanıyoruz! İster mutlulukmimarı tasarımcılarının hazırladığı binlerce tasarımdan birini, isterseniz kendinize ait bir resmi üzerinizde taşıyabilirsiniz…Belki değerli bir kare, sizde çok başka anlamlara gelen bir fotoğrafı evinizin en eşsiz köşesine layık! Standart tabloların ötesine geçip, evinizde herşeyin kendinize ait anlamlar taşımasını istemez misiniz? İster düğün fotoğrafınızı isterseniz değerli bir aile fotoğrafınızı tek parça yada 7 parçaya kadar kanvas tablo şeklinde hazırlayıp sizlere sunuyoruz. Değişik ve herkesin evinde olan tablodan ziyade size özel birşeyler olmalı hayatınızda. Bu amaçla mutluluk mimarı olarak sizlere daima farklı bakış açıları sunamktan gurur duyuyoruz.Genelde dolaplarımızın, sehbalarımızın yada ünitelerimizin üzerinde görmeye alışık olduğumuz değerli kareleri duvara çakmaya karar verdik! Bizim felsefemizi en iyi özetleyen “Herkes Gibi Olma” sözüdür! Şık bir kombin ile duvarlarınızı bir kucak dolusu fotoğrafla harmanlayabiliriz. Standartın dışına çıkmak ve farklı bir tarz arayanların gözde tercihi kombin çerçeveler evinize yeni bir renk katacak! Genelde mutfaktaki dolabınızın üzerine bir mıknatısla tutturulmuş fotoğraflar, sadece mutfağa giren insanlara hitap eder, ama bu fotoğraflar salonunuzda olursa, evinize gelen her misafir sizin değerlerinizi görebilir! Yani diyoruz ki, dolapların yüzünden fotoğraflar çıkacak ve duvarda,saatten başka şeylerin de çok hoş duracağını göreceksiniz. Mutluluk Mimarı olarak hayata hep farklı ve aykırı bir bakış açısıyla yaklaşmaktan gurur duyuyoruz…Farklı bir hediye arayanlara özel benzersiz bir hediye! İster sevgilinize kısa bir ilişki turu attrırın, isterseniz çocuğunuza ufak bir zaman tüneli gezisine çıkarın! 12 Adet fotoğraf ile birlikte hediye sahibini oldukça mutlu edecektir. Sürekli değişim ve farklılık bizim olmazsa olmazlarımızdan! Sizin arşivinizde fotoğraflartınızın olması bizim için yeterli, söz konusu fotoğrafları boyutlandırarak çerçevelerimizin içerisine yerleştirip teslim ediyoruz! Tabiki hediye paketi haline de getirip, sevdiklerinize ufak bir sürpriz yapabilirsiniz! Farklı, değişik ve kişiye özel tasarımlar için mutlaka ofisimize bekliyoruz!

website yan

 

 

Web sitenizi en güzel ve kullanışlı biçimde oluşturuyoruz. Doğru ve güzel bir web sitesi daha çok müşteri, daha fazla iş anlamına gelir. Günümüzde birçok web tasarımcı mevcut, fakat mobil uyumlu şık tasarımlı ve uygun fiyatlı web tasarımcı bulmak oldukça zor. Reklomastik olarak tüm bunları yaparak sizin en güzel web sitenize sahip olmanızı sağlıyoruz. Düzgün ve kaliteli bir web sitesi, müşterilerinizi arttırır, firmanıza kurumsallık katar. Doğru tasarım ve doğru içerik ile siz de hedef kitlenize hitap edin. Satışlarınız arttırın, işinizi büyütün. Web tasarımda iddialıyız.

services-web-design-380x380

Kurumsal kimlik tasarımı markalaşma sürecindeki en önemli adımlardan birisidir. Kurumsal Kimlik tasarımının en önemli parçası ise kuşkusuz logo tasarımıdır. Markanızın mesajını tüketiciye doğru ve etkili iletebilen bir logo ile yola çıkmak attığınız her adımda sizi başarıya daha hızlı ulaştırabilir. Bilinen, bulunan ve fark edilir olmak için değişmek şart… Markanızın hedef kitlesi ile iletişime geçtiği tüm noktalarda yeni ve daha güçlü bir kimlikle var olarak markanızı akıllara kazıyın.İşinizi yada herhangi bir ürününüzün reklam filmini yaptırmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Firmanızın tanıtım videolarını, video paylaşım sitelerinde oluşturup binlerce kişiye ulaşın. Video içerik uzmanlarımızın hazırladığı profesyonel videolarınızı oluşturalım, firmanızı tanıtın.
Günümüzde birçok firma, marka değeri yaratmak için binlerce lira para ve emek harcıyor. Online mecralarda marka değeri oluşturmak için çok önemli bir etmen olan video içeriklerini mutlulukmimarı ekibi olarak profesyonel biçimde oluşturup binlerce kişiye gösteriyoruz. Video içerik oluşturmanın gücüne inanın.