Sıkça Sorulan Sorular

MEKAN SEÇİMİ NASIL YAPILIYOR?
Çiftlerimizle ortak belirleyeceğimiz bir mekanda yapılıyor çekimlerimiz. Eğer belirli bir konsept varsa ona göre mekan seçimi yapılmaktadır. Yada sizin istediğiniz bir mekanda da yapılabilir çekimlerimiz. Fakat bazı mekanlarda çekim yapmak için 1 hafta öncesinden izin almak gerektiğinden dolayı, bu mekanı bize önceden bildirmeniz gerekmektedir.
ÇEKİMLERİ NASIL YAPIYORSUNUZ?
Çekimlerimiz ışık, paraflash ve özel aksesurlar yardımıyla yapılmaktadır. Size teslim edeceğimiz her fotoğrafa re-touch (rutuş) işlemi yaparak size teslim ediyoruz. Yine video klip çekimlerimizde kurgu esnasında gerekli alanlara rutuş işlemi uygulanarak düğün klibiniz size teslim edilmektedir.
POZ VEREBİLEN FOTOJENİK BİRİ DEĞİLSEM?
Doğal hallerinizi yakalamayı ve sizi kendinize hayran bıraktırmayı hedef alan bir çalışma prensibimiz var size bu konuda da yardımcı olmak bizi mutlu eder.
VİDEO KLİP ÇEKİMLERİ NASIL YAPILIYOR?
Belirlenen mekanda, belli bir konsept seçerek bu aşamada çekimlerimiz yapılmaktadır, sizin çekici görünmeniz için gereken bütün desteği size veriyoruz. Gerekli görüldüğü takdirde özel bir senaryo hazırlanarak video klibimiz çekilmektedir. Fotoğraf çekimleri esnasında verdiğiniz pozları kameraya alarak bunu düğün klibi sayan bir zihniyetimiz yok, özel senaryolu bir düğün klibi çekmek ve o unutulmaz günü video klibe dönüştürerek yapıyoruz bu işlmei.
ÇEKİMLERDE KAÇ KARE FOTOĞRAF ÇEKİYORSUNUZ?
2 saatlik çekimde ortalama 500 kare fotoğraf çekiyoruz. Bunların bir kısmını çeşitli nedenlerle (gözün kapalı çıkması, tekrar karesi olması, bulanık bir fotoğraf olması vs.) foto DVD hazırlık aşamasında siliyoruz, geri kalan fotoğrafları ise rutuş işlemlerinden geçirerek tarafınıza teslim ediyoruz.
ÇEKİMLERDE KULLANILAN AKSESUARLARI KİM TEMİN EDİYOR?
Modelimizle çekimden önce görüşme sağlayarak karara varılan konsept dahilinde özel aksesuarlarıkendiniz temin ediyorsunuz… Dükkanımıza gelerek özel aksesuarlardan istediğinizi satın alabilirsiniz.
ÇEKİM ÜCRETİNİ NASIL ALIYORSUNUZ?
Satın alınan pakete göre ücretin %50’sini ön ödeme (rezarvasyon) geri kalan kısmını ise çekim bittikten sonra alıyoruz. İster kredi kartı ile ister nakit olarak ödeme yapabilirsiniz.

Mezuniyet ve Okul Çekimleri

MEZUNİYET ÇEKİMLERİ NASIL YAPILIYOR?
Öğrencilerimizin bizim ofisimize gelerek bizimle görüşmeleri ve çekimin dışarıdamı yoksa içeridemi olacağına karar vermemiz ilk aşamayı oluşturuyor. Eğer dış çekim isteniyorsa, sınıf olarak yada bireysel olarak belirleyeceğmiz mekanda çekimlerimiz yapılmaktadır. Çekimlerimizde çeşitli dekorlar yada objeler tarafımızca temin edilmektedir.
MEZUNİYET GİYSİLERİNİ SİZ TEMİN EDEBİLİYOR MUSUNUZ?
Çekimlerimizde kullanılmak üzere mezuniyet giysileri tarafımızca temin edilmektedir fakat toplu mezuniyet çekimleri için kıyafet temin edemiyoruz.
MEZUNİYET KLİBİ YAPIYOR MUSUNUZ?
Seçeçeğimiz özel bir senaryo dahilinde mezuniyet klibinizi tabiki çekiyoruz kurguluyoruz, isterseniz kurgu esnasında bizimle bu anları yaşayabilirsiniz. Örnek mezuniyet kliplerimizi Video Galeri bölümünden izleyebilirsiniz.
VİDEO KLİP ÇEKİMLERİ NASIL YAPILIYOR?
Belirlenen mekanda, belli bir konsept seçerek bu aşamada çekimlerimiz yapılmaktadır, sizin çekici görünmeniz için gereken bütün desteği size veriyoruz. Fotoğraf çekimleri esnasında verdiğiniz pozları kameraya alarak bunu video klip sayan bir zihniyetimiz yok, özel senaryolu bir klip çekmek ve o unutulmaz günü güzel bir video kurgu aşamasından geçirerek tarafınıza teslim ediyoruz.
ÇEKİMLERDE KAÇ KARE FOTOĞRAF ÇEKİYORSUNUZ?
1 saatlik çekimde ortalama 400 kare fotoğraf çekiyoruz. Bunların bir kısmını çeşitli nedenlerle (gözün kapalı çıkması, tekrar karesi olması, bulanık bir fotoğraf olması vs.) foto DVD hazırlık aşamasında siliyoruz, geri kalan fotoğrafları ise rutuş işlemlerinden geçirerek tarafınıza teslim ediyoruz.
ÇEKİM ÜCRETİNİ NASIL ALIYORSUNUZ?
Ödemeyi ister kredi kartı ile ister nakit olarak çekimden sonra yapabilirsiniz.