Yıllar sonra size anı olarak kalacak tek şey fotoğraflarınızdır. Günün ilk saatlerinde kuaförde başlayan düğün klibi çekimlerimiz, dış mekan fotoğraf çekimleriyle devam eder. Mutluluk Mimarı olarak felsefemiz herkesin yaptığını değil, size özel bir klip oluşturmaktır. Şunu çok iyi biliyoruz ki, dış mekanda fotoğraf çekimi esnasında kaydedilen ve sonrasında şans eseri yanyana konulmuş video parçaları bir düğün klibi sayılamaz. Düğün klibinizde size ait birşeyler olmalı, bir senaryo olmalı… İşte biz tam bu noktada sizin en mutlu gününüzde sizlerin mutluluğuna mutluluk katmak için varız.

Fotoğrafın en ihtişamlı, en etkileyici, en çekici ve en duygusal hali; Akustik hali. Siz de “Akustik Fotograf” ile kendinizi bambaşka bir fotoğraf deneyimine hazırlayın. Çünkü biz bu işi maddiyat için değil, mutluluk için yapıyoruz.
Bize gülümseyin…
Tekrarı olmayacak bu mutlu anları, bir daha yaşanmayacak bu heyecanları dış mekânlarda yaptığımız çok özel çekimlerle unutulmaz kılıyoruz…
Gün sizin gününüz… Fotoğraflarınız da kusursuz ve benzersiz olmalı… Biz objektifimize yansıyan mutluluğunuzu ve heyecanınızı sanata dönüştürüp, hiç unutulmasın istediğiniz anları sonsuzlaştırıyoruz… Fotoğraf klişelerini unutun, biz deklanşöre her basışımızda; yalnızca size özel bir evlilik hikâyesini resmediyoruz…
O en özel anları tekrar tekrar yaşamak için; sanatın yaratıcılıkla buluştuğu fotoğraflarla zamana hükmetmek için…
Birlikte çıktığınız yolun ilk adımından itibaren birlikte eğlenmek için. (Unutmayın. Yol nasıl başlarsa çoğu kez öyle biter.)
Objektifimize gülümseyin.