Gelinimiz kendi masalının kül kedisidir önce. Soluk bir yüz, normal taranmış saçlar ve günlük kıyafetler ve artık yorgun düşmüş bir bedenle gelir oturur kuaför masasına… Bir iki saat sonra nasıl bir Prensese dönüşeceğini kendisi tahmin bile edemez, ama biz mutluluk mimarı onun nasıl bir Cindirella’ya dönüşeceğini biliyoruz.

Artık yavaş yavaş gelinimizin yüzüne renk gelmeye başlar, bakışlar daha anlam kazanır, gözlerinin içi gülmeye başlar usuldan. Rimeller, pudralar,kalemler, fırçalar gelin adayımızı kusursuzlaştırmak için çalışır. Daha sonra makaslar maşalar girer işin içine. Sonunda muhteşem bir topuzla masalımız devam eder… İhtişamı kutsallığı, sadeliği ve göz alıcı güzelliğiyle gelinlik giyildiğinde de sanki bir peri dokunmuşcasına güzelsinizdir artık… Sizi gören yaşlı teyzelerden minik çocuklara kadar herkes eteklerinize dolanır. Bütün bu aşamalar olurken bizlerde kameralarımızın kayıt düğmelerine basıp masalınızı videolara yazıyoruz.
Benim fikirlerim sizin beklentileriniz doğrultusunda önceden karar verdiğimiz yerlerde, ekip arkadaşlarımızla dış mekan çekimleriyle devam ediyoruz… Bir yandan fotoğraf ekibimiz çalışırken diğer yandan, özel bir senaryo oluşturup hemen oracıkta video ekibimiz size bir de klip patlatıyor! Yıllar sonra o videoya baktığınız usuldan gözleriniz dolar ama mutluluk göz bebeğinizin içinden hiç ayrılmaz. Keyifli ,samimi bir çekimin ardından , veda,hüzün, gözyaşı ,heyecan gibi bir çok duygunun yaşandığı gelin alma törenini de kayıt altına alarak sizleri daha sonra görüşmek üzere salonunuza uğurluyoruz!

Gizem&Emre Düğün Klibi